Mariborska cesta 54, 3000 Celje
Mob: + 386 41 591 580

E-mail: celje@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, torek, četrtek: 12:00 do 20:00
sreda in petek: 08:00 do 16:00

Nomasvello Celje

Pristaniška ulica 3, 6000 Koper
Mob: + 386 64 144 133

E-mail: koper@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, torek, petek: 9:00 do 17:00
sreda, četrtek: 11:00 do 19:00
sobota: po dogovoru

Nomasvello Koper

Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj
Mob: + 386 70 785 350

E-mail: kranj@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, petek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 12:00 do 20:00

Nomasvello Kranj

Kotnikova ulica 25, 1000 Ljubljana
Mob: + 386 51 387 260

E-mail: ljubljana.center@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek: 8:00 do 17:00
torek: 10:00 do 20:00
sreda, četrtek, petek: 8:00 do 20:00

Nomasvello Ljubljana Center

Cesta v Kleče 16, 1000 Ljubljana
Mob: + 386 41 203 191

E-mail: ljubljana.siska@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, torek: 8:00 do 20:00
sreda, četrtek: 12:00 do 20:00
petek: 8:00 do 15:00

Nomasvello Ljubljana Šiška

Ulica Gradnikove brigade 33, 5000 Nova Gorica
Mob: + 386 40 855 025

E-mail: novagorica@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 12:00 do 20:00
petek: 9:00 do 17:00

Nomasvello Nova Gorica

Ljubljanska ulica 89, 2000 Maribor Tabor
Mob: + 386 70 561 067

E-mail: maribor@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek do petek: 9:00 do 19:00

Nomasvello Maribor Tabor

Ulica talcev 24, 2000 Maribor Center
Mob: + 386 70 653 083

E-mail: maribor.center@nomasvello.si

Delovni čas:
Po dogovoru

Nomasvello Maribor Center

Slomškova ulica 51, SI-9000 Murska
Mob: + 386 70 388 299

E-mail: murskasobota@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 11:00 do 19:00
petek: 9:00 do 17:00

Nomasvello Murska Sobota

Rajšpova ulica 15b, 2250 Ptuj
Mob: + 386 70 787 065

E-mail: ptuj@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek do petek: 9:00 do 19:00

Nomasvello Ptuj

Glavni trg 26, 2380 Slovenj Gradec
Mob: + 386 40 534 474

E-mail: slovenjgradec@nomasvello.si

Delovni čas:
Po dogovoru.

Nomasvello Slovenj Gradec

Ljubljanska cesta 102, 1230 Domžale
Mob: + 386 64 151 520

E-mail: domzale@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, petek: 8:00 do 16:00
torek, sreda, četrtek: 12:00 do 20:00

Nomasvello Domžale

Novi trg 10, 8000 Novo mesto
Mob: + 386 41 660 136

E-mail: novomesto@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, petek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 12:00 do 20:00

Nomasvello Novo mesto