Mariborska cesta 54, 3000 Celje
Mob: 041 591 580

E-mail: celje@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, torek, četrtek: 12:00 do 20:00
sreda in petek: 08:00 do 16:00
sobota: po dogovoru

Nomasvello Celje

Pristaniška ulica 3, 6000 Koper
Mob: 064 144 133

E-mail: koper@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, torek, petek: 9:00 do 17:00
sreda, četrtek: 11:00 do 19:00
sobota: po dogovoru

Nomasvello Koper

Jelenčeva ulica 1, 4000 Kranj
Mob: 070 785 350

E-mail: kranj@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, petek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 12:00 do 20:00
sobota: po dogovoru

Nomasvello Kranj

Kotnikova ulica 25, 1000 Ljubljana
Mob: 051 387 260

E-mail: ljubljana.center@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, torek, četrtek: 12:00 do 20:00
sreda, petek: 8:00 do 16:00

Nomasvello Ljubljana Center

Cesta v Kleče 16, 1000 Ljubljana
Mob: 041 203 191

E-mail: ljubljana.siska@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, petek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 12:00 do 20:00

Nomasvello Ljubljana Šiška

Ulica Gradnikove brigade 33, 5000 Nova Gorica
Mob: 040 855 025

E-mail: novagorica@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 12:00 do 20:00
petek: 9:00 do 17:00

Nomasvello Nova Gorica

Ljubljanska ulica 89, 2000 Maribor
Mob: 070 561 067

E-mail: maribor@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek do petek: 9:00 do 19:00

Nomasvello Maribor

Rajšpova ulica 15b, 2250 Ptuj
Mob: 070 787 065

E-mail: ptuj@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek do petek: 9:00 do 19:00

Nomasvello Ptuj

Novi trg 10, 8000 Novo mesto
Mob: 041 660 136

E-mail: novomesto@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek, petek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 12:00 do 20:00

Nomasvello Novo mesto

Slomškova ulica 51, SI-9000 Murska
Mob: + 386 70 388 299

E-mail: murskasobota@nomasvello.si

Delovni čas:
ponedeljek: 9:00 do 17:00
torek, sreda, četrtek: 11:00 do 19:00
petek: 9:00 do 17:00

Nomasvello Murska Sobota